Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

KURUMSAL

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

AVİATOR HAVACILIK A.Ş. (bundan böyle “AVİATOR” olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Aviator’un kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır: Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Aviator Havacılık A.Ş. Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Aviator Havacılık A.Ş. ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Aviator Havacılık A.Ş. veri tabanında bulunmaktadır. Aviator’daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Aviator Havacılık A.Ş. Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri”nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Aviator Havacılık A.Ş., hem de Aviator’un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Aviator Havacılık A.Ş., kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Aviator Havacılık A.Ş. Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Aviator Havacılık A.Ş. tarafından paylaşılmamaktadır. Aviator Havacılık A.Ş., kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Aviator Havacılık A.Ş. Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen veri Aviator Havacılık A.Ş. tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Aviator Havacılık A.Ş., kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

  1. A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  2. B) Aviator’un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  3. C) Kullanıcının, Aviator’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  4. D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  5. E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Aviator Havacılık A.Ş. portalındaki on line aktivite, gerekse Aviator’a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Aviator Havacılık A.Ş. tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Aviator Havacılık A.Ş. aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. Aviator Havacılık A.Ş. şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Aviator Havacılık A.Ş., yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. “AVİATOR HAVACILIK ANONİM ŞİRKETİ web sitesi” veya “Web Sitesi”; AVİATOR HAVACILIK ANONİM ŞİRKETİ.’ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır. Lütfen AVİATOR HAVACILIK ANONİM ŞİRKETİ web sitesi’ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

AVİATOR HAVACILIK A.Ş.
Maslak Mah. Bilim Sok. Sun Plaza No: 5A/13 Sarıyer 34485 İstanbul
Tel No: 0212 367 9247 Faks: 0212 366 5802
E-Posta: mail@aviator.com.tr

Çalışma Saatleri: Hafta içi 10:00 – 16:00

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresi e-tebligat: aviator@hs02.kep.tr
Bilgi Toplumu Hizmetlerisayfası için tıklayın…

Mersis No: 0105 0596 8190 0015

 

 

Related portfolio items